Popis: 

Udruga za kreativni razvoj SLAP, Osijek

Deša-Dubrovnik, Dubrovnik

Udruga Ekosspiritus, Samobor

Geonatura Grupa d.o.o., Zagreb

Vivo Somnia d.o.o., Zagreb

Zelena Energetska Zadruga, Zagreb

SiladiAgro d.o.o., Kotoriba

ITAS-Prvomajska d.d., Ivanec

Kupa Rijeka Života, Pokupsko

Novi Sindikat, Zagreb

3BL Consulting j.d.o.o., Mursko Središće

Grupa 22, Zagreb

Lokalna akcijska grupa Vallis Colapis, Ozalj

Regionalni Industrijski Sindikat, Varaždin

Udruga bacači sjenki, Zagreb

Centar za mirovne studije, Zagreb

Defra d.o.o., Horvati

LEADER Mreža Hrvatske, Ozalj

Udruga gradova u RH, Zagreb

Socijalna zadruga Corbis, Pula

Socijalna zadruga Contus, Pula

ACT Grupa, Čakovec

MUR - INŽENJERING d.o.o., Kraj Donji

Piligrin d.o.o., Zagreb

Zelena mreža aktivističkih grupa, Dubranec

HSM Informatika d.o.o., Zagreb

Regionalni razvojni edukacijski centar ' Primus Fortissimus', Ozalj

RIZ-odašiljači d.d., Zagreb

Bioplinara Organica Kalnik 1, Sveti Petar Orehovec

Cedra HR, Zagreb

Teovizija d.o.o., Zagreb

Pravo na grad, Zagreb

Mara d.o.o., Varaždin

A2A d.o.o., Ljubljana, Slovenija

Element d.o.o., Zagreb

Gong, Zagreb

Mreža znanja d.o.o., Zagreb

Multimedijalni Institut, Zagreb

Baza za radničku inicijativu i demokratizaciju, Zagreb

Zelena Akcija, Zagreb

Dubrovačka razvojna agencija- DURA d.o.o., Dubrovnik

Udruga za mlade Alfa Albona, Labin

HIMRA-Hrvatska mreža ruralnih animatora, Ladimirevci

Mark 2 d.o.o., Split

OPG Boris Katanić, Osekovo

Razvojna agencija Zagreb - TPZ d.o.o., Zagreb

Istarski Regionalni Zadružni Savez, Pazin

Kooperativna Savjetovanja j.d.o.o., Zagreb

Agroturistička Zajednica Valpovštine, Ladimirevci

Edukacijski centar ustanova za obrazovanje, Split

Peplus d.o.o., Split

ACT Printlab d.o.o., Čakovec

Explanta d.o.o., Kloštar Ivanić

ODRAZ - Održivi razvoj zajednice, Zagreb

3E Projekti d.o.o., Velika Gorica

Werkos d.o.o., Osijek

Zdenčina 1562, Donja Zdenčina

Isusovačka služba za izbjeglice, Zagreb

MEGAKOP-PARKETNI CENTAR d.o.o., Zagreb

CEDRA Split, Split

Rehabilitacijski centar za stres i traumu, Zagreb

Udruga Vita, Bale

Janolus d.o.o., Slavonski brod

Sirius-Centar za psihološko savjetovanje, edukaciju i istraživanje, Zagreb

ADRIATIK SERVIS d.o.o. za turizam, usluge, turistička i pomorska agencija, Dubrovnik

Dual d.o.o., Zagreb

LIM-ING OBRT, Nova Gradiška

Udruga mladih ”Mladi u EU”, Šibenik

Moro&Kunst d.o.o., Ljubljana

Lokalna akcijska grupa Posavina, Brodski Stupnik

Braniteljska poljoprivredna zadruga Domaćin, Split

UHY SAVJETOVANJE d.o.o., Split

Ekonos d.o.o., Zagreb

Lokalna akcijska grupa Međimurski doli i bregi, Nedelišće

Poljoprivredno-uslužna zadruga LETA, Našice

OPG Džakula, Sunja

3 D studio d.o.o., Pula

J&J d.o.o. DOM-PROJEKT, Dugo Selo

Ugostiteljsko-poljoprivredni obrt "ARKA", Stara Novalja

VRSNA d.o.o., Sesvete

Šulog d.o.o., Donja Bistra

Lokalna akcijska grupa "Una", Hrvatska Kostajnica

Intrepid d.o.o., Split

OPG Tomislav Krapljan, Sunja

Scala d.o.o., Split

Deša Pro d.o.o., Dubrovnik

Nezavisni Cestarski Sindikat, Zagreb

Cissa d.o.o., Novalja

Naturea Heidelberg d.o.o., Osijek

Komodor 79 d.o.o., Zagreb

TOROID-ENERGIJA d.o.o., Nedelišče

Elektro Ladič, Macinec

STAJE d.o.o. za trgovinu i usluge, Studenci

OPG Car Stjepan, Vrbovec

OPG Valdi Gobo, Prgomet

Braniteljska zadruga Eko-Župa, Mlini

GTF - Inicijativa za održivi rast, Zagreb

Zadruga Arheo Ko-Op, Zagreb

Lokalna akcijska grupa "Slavonska Ravnica", Vrpolje

KopMedija zadruga za medije, Zagreb

Braovac porezno savjetništvo j.t.d, Zagreb

Prijevoz putnika "Unatrans", Petrinja

Centar za ženske studije, Zagreb

Lokalna akcijska grupa Baranja, Beli Manastir

Opg Hrčka Zlatko, Čaglin 

Lokalan akcijska grupa Mareta, Preko 

Max d.o.o., Zagreb 

Feedback d.o.o., Zagreb

Zadruga otvorena arhitektura, Zagreb

Dvokut-Ecro d.o.o., Zagreb

Veterinarska ambulanta - Simentalac, Požega

Mljekara BIZ d.o.o., Pleternica

Ekopen d.o.o., Zagreb

U.O. Veranda, Zaton

Dobro društvo, Zagreb

OPG Ivan Marić, Soljani

Pod lampom d.o.o., Vinkovci

Lokalna akcijska grupa SAVA, Zaprešić

E.c.o.X. d.o.o., Gvozd

S. Touch Design j.d.o.o., Split

Filir d.o.o., Vukovar

Dobri dom Vinkovci, Vinkovci

Bobi snacks d.o.o., Osijek

Dicentra d.o.o., Osijek

Kanal servis d.o.o., Bestovje

Udruga Zelena Istra, Pula

Lokalna akcijska grupa Terra Liburna, Matulji

Mariomont d.o.o., Zagreb

Codupo d.o.o., Zagreb

Bioplod Lika d.d., Udbina

Vinski dvori d.o.o., Split

Sidra d.o.o., Lastovo

Signon informacijske tehnologije d.o.o., Zagreb

Vila Danica j.d.o.o., Pašman

METAL - EURO D.O.O., Nedelišče

Synergia savjetovanje d.o.o., Stomorska

Otvoreni likovni pogon - Umjetnička organizacije Zagreb, Zagreb

Informatički klub Virus-Kapelica, Garešnica

Auto Antonio d.o.o., Seget Donji

IT SUSTAVI D.O.O., Novi Zagreb

Hipersfera d.o.o., Zagreb

Obrt ARTIST, Varaždin

Društvo za oblikovanje održivog razvoja, Zagreb

OPG Damir Bilandžija, Nijemci

FIORI KAŠTELA d.o.o., Kaštel Gomilica

OPG Marija Kuljerić, Silba

OPG Škopac, Labin

RIBA-MLJET D.O.O., Babino Polje

Franja obrt, Rakov Potok

Visibaba kolektiv, Zagreb

Agroplod t.p.o., Donji Andrijevci

Leda d.o.o., Korčula

Bing grafika j.d.o.o., Split

Udruga građana vlasnika zemljišta i vikend kuća Lapti, Nin

Ugostiteljski obrt MJM-Henes, Donji Lapac

Energija iz prirode, Sikirevci

Euro projekti j.d.o.o., Medulin

Lokalna akcijska grupa Neretva, Opuzen

Refan 8, Vinkovci

Pokaži talent d.o.o., Konšćica

Martin d.o.o., Vinkovci

VIRO plus d.o.o., Virovitica

Ordinacija dentalne medicine Elvis Paškola, Žminj

Bioinfo j.d.o.o., Zagreb

Fotogen d.o.o., Sisak

Hrvatska permakultura, Zagreb

ITA D.O.O., Solin

Aktiva sol d.o.o., Pazin

PAUN obrt, Donji Andrijevci

D IDEJA, Zagreb

Međunarodni centar za održivi razvoj energetike, voda i okoliša, Zagreb

Udruga "Živa hrana", Bale - Valle

Meridian Arts, Gospić

Minec obrt za poljoprivredu i usluge, Pitomača

Održivo d.o.o., Split

Promet laks, Čakovec

Vrankic j.d.o.o., Plaški

Servis kućanskih aparata Branko Vrdoljak, Kamen

GEM d.o.o., Vinkovci

Pašnjačka zajednica braniteljska zadruga Eko-Gajna, Slavonski Brod

Braniteljska zadruga Zelena polja, Skakavac

Palavra d.o.o., Požega

Obrt za knjigovodstvene usluge, Rovinj

Muris, Zagreb

Megajoule Adria d.o.o., Zagreb

Energa d.o.o., Đakovo

Nutnat j.d.o.o., Zagreb

LOT d.o.o., Čakovec

OPG Dragan Radić, Staro Petrovo Selo

BO d.o.o., Pula

Vina Matošević d.o.o., Pula

CONTO REGIS D.O.O., Zagreb

Pokret krunice za obracenje i mir, Zagreb-Sloboština

Lokalna akcijska grupa "Prigorje", Vrbovec

AS Adria Service d.o.o., Baška Voda

Dinaridi film d.o.o., Samobor

Raspudić d.o.o., Baška Voda

APK Horvat d.o.o., Lopatinec

Kreditna unija Deponent, Zagreb

Sunce Lumbarde d.o.o., Lumbarda

OPG GRGO LUČIĆ, Zastražišće

NatureCheck d.o.o. za usluge, Zagreb

Ambijenti d.o.o., Čakovec

OPG Klaudija Pintarić, Pakrac

Informatika Sedlar d.o.o., Zagreb

Oftalmološka poliklinika dr. Balog d.o.o., Osijek

Neuron edukacije, d.o.o., Zagreb

HOTEL SPLIT, Podstrana

Navigamus d.o.o., Vis

OPG Pavlović Hrvoje, Velika

Odvjetnik Mateo Puljić, Split

Croz d.o.o., Zagreb

Homarus j.d.o.o, Grohote

Ćurin nautika j.d.o.o., Stari Grad

ZAKLADA BISKUP JOSIP LANG, Zagreb

Mark-bau d.o.o., Zagreb

ŽIR d.o.o., Zadvarje

Novi Poduzetnik, Beli Manastir

Udruga O.A.ZA. - Održiva Alternativa Zajednici, Zagreb

Megram d.o.o., Hrvace

ELPOS d.o.o., Požega

Jadran Kapital d.d., Split

Svod d.o.o., Split

Hidrokop d.o.o, Koprivnica

Privatna srednja škola Marko Antun de Dominis s pravom javnosti, Split

EXPORTDRVO PROJEKTI d.o.o., (Hotel Academia), Zagreb

G.T. TRADE d.o.o., Split

PZ Vrbanj 1907, Stari Grad

Provicijalat službenica milosrđa, Split

OPG Franić Davorka, Zagreb

OPG Želimir Samardžić, Bučje

Apipharma d.o.o., Zagreb-Susedgrad

OPG Ivica Valentić, Slunj

FOREST GREEN D.O.O., Ogulin

Dalmatinski sirevi d.o.o., Split

Geonatura d.o.o. za stručne poslove zaštite prirode, Zagreb

Gekom - geofizikalno i ekološko modeliranje d.o.o. za računalne djelatnosti, Zagreb

Zelena infrastuktura d.o.o. za zaštitu okoliša i prostorno uređenje, Zagreb

Stolarija Batori, Požega

UO Hotel Villa Dvor, Omiš

Zadruga RAKETA, Zagreb

Total Guests Satisfaction d.o.o., Lećevica

ALCUNI d.o.o., Split

Solar projekt d.o.o., Split

KUK Glavović d.o.o., Dubrovnik

Klijent d.o.o., Zagreb

BioQuant d.o.o., Osijek

Ured ovlaštenog inženjera geodezije Ante Lakoš, Zagreb

Grga Čvarak d.o.o., Zagreb

Zlatni lug d.o.o., Požega

Lokalna akcijska grupa Zagorje-Sutla, Zagorska Sela

PARTNER ELEKTRIK GE d.o.o., Zagreb

S.V.D.-PAVLOVIĆ d.o.o., Jezerane

Palace Hotel Zagreb d.d., Zagreb

Ecoinfo d.o.o., Turčin

Dobrovoljno vatrogasno društvo Beravci, Velika Kopanica

FENERO D.O.O., ZAGREB

Media ortak, Osijek

Nezavisni sindikat zaposlenih u srednjim školama Hrvatske, Zagreb

Grafika d.o.o., Slavonski Brod

Organogram, Zagreb

Službenice milosrđa, Dubrovnik

Međimurje-investa d.o.o., Čakovec

Brodoto, Zagreb

Sveučilište u Splitu, Split

BN Infosig, Zagreb

Euromont Intro d.o.o., Zagreb

Ronilački klub Komet, Zagreb

Agro food d.o.o., Zagreb

ZASLON d.o.o., Zagreb

Stolarski obrt "Pogrebna oprema" Čedomir Matovina, Garešnica

Brlog zadružna pivovara, Zadar

Banksoft d.o.o., Zagreb

Bit City j.d.o.o., Osijek

KOTA PROJEKT d.o.o., Zagreb

Adorea d.o.o., Split

OPG Iva Kvakić, Zagreb

Specijalistička ordinacija dentalne medicine za ortodonciju Romana Ružman Knežević, Zagreb

ECOwind d.o.o., Zagreb

Slobodna domena Zadruga za otvoreni kod i dizajn, Zagreb

OPG Vjekoslav Hudolin, Nova Gradiška

TIM DOBIT d.o.o., Zagreb

Elektro Damjančić, elektroinženjerski obrt, Slavonski Brod

OPG IVANA LEMEŠIĆ, Ruščica

Resisto d.o.o., Zagreb

Obrt ELEKTRO-TEAM vl. Tomislav Čabraja Požega

WELCOME TO SPLIT D.O.O. Split

Klaster Inteligentna Energija, Zagreb

Podatkovni centar Križ d.o.o., Zagreb

MOBILEone d.o.o., Zagreb

Geo-kom d.o.o., Duga Resa

Obrt Umijeće kodiranja, Ludbreg

OPG Andrija Kovačić, Drenovci

Braniteljska zadruga Danica Zagreb, Zagreb

BT Solar d.o.o., Varaždin

Solvis d.o.o., Varaždin

Farmex d.o.o., Varaždin

Impact Hub Zagreb (Pokreni ideju j.d.o.o.), Zagreb

Quanti Tehnologije d.o.o., Zagreb

Calyx d.o.o., Zagreb

Sedmi Odjel d.o.o., Zagreb

DOK-ING D.O.O., Zagreb

Metadata d.o.o., Zagreb

Istarska razvojna agencija - IDA d.o.o., Pula

Izvan okvira d.o.o., Zagreb

Size d.o.o., Lekenik

arch 2P d.o.o., Zagreb

Eukleia-konzalt d.o.o., Zagreb

Webteh d.o.o., Zagreb

Ananke, Rijeka

HELB d.o.o., Dugo Selo

ClearHum k.d. Mostar, Mostar

Banca Popolare Etica, Veneto

Electrocoin d.o.o., Zagreb-Susedgrad

Socijalna zadruga Humana Nova Zagreb, Zagreb

OSPERA udruga, Osijek

Socijalna zadruga Humana Nova Čakovec, Čakovec

Frigus Vecla d.o.o., Krk

ADRIAKARTON d.o.o. Trogir

ACT KONTO d.o.o. Čakovec

OPG Ljiljana Soch, Ratkovica

OPG Bilandžija Mario, Nijemci